Kosata6's official webpage
Navigace
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 40
» Nejnovější člen: Littlebird
Reklama
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Webkamera
Počasí
Reklama
Nový web
Kiss rádio player - nová verze 3.2.5/3.2.6
Kiss rádio player - nová verze 3.2.5/3.2.6Dnes (1.1.2016) byla vydána nová verze Kiss rádio playeru - přesněji verze 3.2.5. Verze přidává nové funkce, ale také opravuje chyby. Aktualizace ze starší verze proběhne automaticky (při potvrzení) nebo lze manuálně stáhnout zde (zde jsou také obrázky programu atd.)

Seznam novinek:
- Nová funkce na zobrazení posledních hraných skladeb daného rádia - skladby lze poté rovnou vyhledat.
- Upraveno okno zobrazující program rádia - aktuální program je označen žlutě, po kliknutí na libovolný pořad se v dolní části zobrazí popis.
- Vyhledávání skladby na serveru Youtube.com a Uloz.to bylo sjednoceno pod jedno tlačítko "Vyhledat hranou skladbu" - v okně se vybere požadovaný server.
- U vyhledávání skladby přidán nový server - Karaoketexty.cz.
- Nastavení má nové možnosti - vypnutí/zapnutí skrývání programu při minimalizování, omezení počtu uchovávaných posledních hraných skladeb.
- Změněn styl stahování programu rádia - nyní se stahuje program aktuálního dne (dostupný na úvodní straně webu) - program rádia se občas neshodoval s aktuálním programem dne.
- Načítání rádia nyní zobrazuje prováděnou operaci, načítání lze zrušit zavřením okna načítání.
- Vylepšen systém ukládání a čtení nastavení.
- Další drobné úpravy (např. změna textu určitých tlačítek) a oprava chyb (např. problém pokud byl neznámý začátek pořadu, vrácení se na výběr rádií z nabídky v liště, ..).

Úprava 2.1.2016:
Dnes byla vydána opravující verze - byla nalezena chyba v záznamu posledních hraných skladeb a v updateru na nové verze. Bohužel kvůli chybě v předchozích verzích (3.2.4 a 3.2.5) se při aktualizaci smaže obsah souboru "log.dat", proto doporučuji tento soubor před aktualizací zálohovat, omlouvám se za komplikace.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.