Kosata6's official webpage
Navigace
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 2

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 40
» Nejnovější člen: Littlebird
Reklama
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Webkamera
Počasí
Reklama
Nový web
Vítejte
Vítejte na official kosata6's webu!
Nový web spuštěn
Nový web spuštěnDnes byla slavnostně a oficiálně spuštěna nová verze webu!
Nový web v přípravě
Nový web v přípravěPo dlouhé době jsem se odhodlal a začal jsem tvořit zbrusu nový design svého osobního webu.
Design si klade za cíl zobrazit vše nejdůležitější ihned na úvodní stránce, samozřejmostí je responzivní zobrazení pro všechna zařízení.
Systém bude nově fungovat na zcela vlastním systému, místo PHP Fusion, ale tato stará verze bude taktéž zachována na aktuální adrese (fusion.kosata6.eu).

Web by měl být v blízké době otevřen pro veřejnost, máte se na co těšit.

S pozdravem, kosata6.
Kiss rádio player - nová verze 3.2.7
Kiss rádio player - nová verze 3.2.7Dnes (16.1.2016) byla vydána nová verze Kiss rádio playeru - přesněji verze 3.2.7. Pro zobrazení novinek verze rozklikněte tento článek..
Kiss rádio player - nová verze 3.2.5/3.2.6
Kiss rádio player - nová verze 3.2.5/3.2.6Dnes (1.1.2016) byla vydána nová verze Kiss rádio playeru - přesněji verze 3.2.5. Pro zobrazení novinek této verze rozklikněte tento článek..
Automatické Vypnutí PC 2.1.0 - vydání
Automatické Vypnutí PC 2.1.0 - vydáníDnes byla vydána nová verze programu Automatické Vypnutí PC! Přesněji se jedná o verzi 2.1.0. Program je již nyní ke stažení na webu Slunečnice.cz .. pro pokračování rozklikněte článek
Kiss rádio player - nová verze 3.2.4
Kiss rádio player - nová verze 3.2.4Dnes (21.8. 2015) byla vydána nová verze Kiss rádio playeru - přesněji verze 3.2.4. Tato nová verze přináší docela hodně novinek a také oprav. Pro více informací rozklikněte tuto novinku...
Program Automatické vypnutí PC
Program Automatické vypnutí PCJiž delší dobu jsem neaktualizoval můj starší program pod názvem "Automatické vypnutí PC" a za tuto dobu jsem již dostal mnoho e-mailů ohledně tohoto programu. Rozklikněte článek pro pokračování...
Kiss rádio player
Kiss rádio playerDne 1.8. jsem přepracoval můj starší program "Kiss Jižní Čechy player" na novou verzi, která se přejmenovala na "Kiss rádio player", již podle názvu lze poznat, co je v této verzi nového ... rozklikněte článek pro více informací
NejFake - Zaříkávač lží - fotografie
NewsPro ty co nebyli na Zaříkávači lží dne 14.7. 2014 nebo se fotili s Nejfejkem byly zveřejněny fotografie, které se daly stáhnout přes ulož.to, ale jelikož hodně lidí psalo, že mají moc pomalý internet, tak mi to nedalo a prostě jsem si to musel stáhnout a nahrát k sobě na web a zveřejnit to online v galerii. Žádné fotografie jsem nefotil já. Pro zobrazení fotografií pokračujte ve čtení.
Nový webhosting
NewsWeb byl dnes 1.7. 2014 přenesen na nový placený webhosting, který by měl zajistit lepší výkon.
Web bude postupem času vylepšen.
Choze Rich - Mácháč 2014 + plány na tomto webu
NewsZdravím, nevím jestli ještě na tento web někdo chodí od té doby, co skončil server Netfire a co jsem přestal být aktivní v Minecraftu.
Snad si to ještě někdo přečte, ... rozklikněte článek